0
27 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye CS:GO Milli Takımının Yer Alacağı Grup Belli Oldu!

TWC 2016 kapsamında gerçekleştirilen Avrupa Elemeleri'nde yer alan Türkiye CS:GO Milli takımımız, ön elemeleri ve ön eleme PlayOff aşamasını başarılı bir şekilde geçmeyi başarmış ve Avrupa Elemeleri Grup Aşaması'na katılmaya hak kazanmıştı.

Bu süreçte Özbekistan, İrlanda ve Slovakya'yı eleyen temsilcimizin grup aşamasındaki rakipleri de belli oldu. Çekilen kura ile birlikte B grubuna düşen Millilerimiz, Rusya, Belçika ve İzlanda ile aynı grupta yer aldı.

Avrupa Ön Eleme PlayOff aşamasında Litvanya - Danimarka ve Karadağ - Finlandiya karşılaşmaları oynanmadan çekilen kura sonrasında Finlandiya gruplara kalmayı başardı. Finlandiya bu zaferle birlikte D grubuna yükseldi. D grubunda İsveç, İspanya ve Almanya ile yer alacak. Litvanya - Danimarka maçının galibi ise A grubunda yer alacak ve Fransa, Hollanda ve Estonya'nın rakibi olacak. Bu karşılaşmada favori olarak görülen takım Danimarka.

C grubuna baktığımızda Polonya, Norveç, Kazakistan ve Portekiz yer alıyor. Grup karşılaşmaları sonucunda ilk iki sırayı alan takımlar Avrupa Elemeleri PlayOff aşamasına yükselecek ve PlayOfflar sonrasında ilk üçe giren takımlar TWC 2016'da yer alacak.

TWC 2016 - Avrupa Elemeleri Grup Aşaması

TWC 2016 - Avrupa Elemeleri Grup Aşaması
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.