0
13 Ekim 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Espor Kulüpler Birliği’nin İlk Adımları Atıldı!

Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alan yedi takımın sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile birlikte Espor Kulüpler Birliği'nin kurulduğu belirtildi. Espor Kulüpler Birliği'nde 1907 Fenerbahçe, Dark Passage, Team Aurora, Team Galakticos, Crew, HWA Gaming ve OyunHizmetleri takımları yer alıyor.

BAU.SuperMassive'in sahibi olan Hakan Baş ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada bu birliğe katılmayacaklarını ancak dışarıdan destekleyeceklerini belirtti. Bu oluşuma başkan olarak 1907 Fenerbahçe Espor Kulübü'nün başkanı olan Sina Afra bulunacak. Bu oluşumla beraber Türk espor sektöründe yer alan organizasyonların haklarının hukuki düzeyde savunulması, kamu ve özel kuruşlarında bilinirliği arttırarak Türk esporunu geliştirecek projeler üretmek amaçlanacak. Bakalım bu oluşum sadece League of Legends üzerinden mi ilerleyecek? Yoksa diğer yapımlara da ciddi yönelimler sağlanacak mı merak konusu.

League of Legends eSpor SahnesiSercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.