0
26 Nisan 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye İlk Otuz İki Takım Arasına Girmeyi Başardı!

Blizzard'ın BlizzCon2017'de düzenleyeceği Overwatch World Cup'a katılacak ülkeler belli oldu. Bu sezon dereceli oyunlarda elde edilen puanların oyuncuların ülke puanını etkileyeceği açıklanmıştı. Bu bağlamda en çok puan toplamayı başaran ilk otuz iki ülke Overwatch World Cup 2017'ye davet edilecekti.

Dün itibariyle sona eren puan toplama işleminden sonra ilk otuz iki arasına giren ülkeler de belli oldu. Türkiye toplamış olduğu 3960 Skill Points ile birlikte yirmi altıncı sırada yer alarak Overwatch World Cup'a katılacak ülkeler arasında kendine yer buldu. Sıralamada ilk üçe giren ülkeler 4550 ile Çin ilk sırada, 4522 ile Kore ikinci, 4470 ile ABD üçüncü sırada yer buldu.

İlk otuz iki ülke arasına girmeyi başaranlar; Çin, Kore, Amerika Birleşik Devletleri, İsveç, Finlandiya, Birleşik Krallık, Kanada, Fransa, Danimarka, Rusya, Almanya, Japonya, Avustralya, Tayvan, Hollanda, Hong Kong, Norveç, Polonya, Brezilya, İtalya, İspanya, İsrail, Singapur, Tayland, Arjantin, Bekçika, Vietnam, Portekiz, Yeni Zelanda, Avusturya ve Romanya.

Overwatch World Cup 2017

Overwatch World Cup 2017
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.