0
15 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye OW Milli Takımı Maalesef Elendi!

BlizzCon 2016'da düzenlenecek olan Overwatch World Cup turnuvası için Avrupa Elemeleri'nde yer alan Millilerimiz, grup aşamasında D Grubunda yer alıyordu. İsveç, Danimarka, Romanya ve Slovakya ile aynı grupta yer alan Milli takımımız, grubunu ikinci sırada tamamlayıp PlayOfflar'a katılmaya hak kazanmıştı.

Dün akşam PlayOff karşılaşması için Fransa ile karşı karşıya gelen takımımız, rakibine 3-0 yenilerek turnuvaya veda etti. Fransa elde ettiği galibiyet ile birlikte Overwatch World Cup'a katılmaya hak kazandı.

Dün oynanan diğer PlayOff karşılaşmalarında Finlandiya, Benelux'u, Rusya da, Norveç'i 3-0'lık sonuçlarla devirmeyi başarıp Overwatch World Cup'a katılım hakkı elde ettiler. Diğer PlayOff eşleşmelerinde Almanya - İzlanda, İsveç - İtalya, İspanya - Baltık ve Caspian Denizi Ülkeleri (Estonya,Litvanya,Letonya) karşılaşmaları oynanacak. Galip gelen takımlar Avrupa'dan katılacak son üç takım olacak.

Overwatc World Cup Avrupa Elemeleri PlayOffları.png

Overwatch World Cup Avrupa Elemeleri PlayOfflar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.