0
09 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Rahat Turladı!

The World Championship 2016 Avrupa Elemeleri neticesinde ön elemelerde yer alan Türkiye CS:GO Milli Takımı, dün ilk karşılaşmasına çıktı. Özbekistan ile mücadele eden temsilcimiz, karşılaşmadan 2-0 galip ayrılarak adını bir üst tura yazdırdı.

Temsilcimizin rakibi, İrlanda oldu. Lüksenburg'un turnuvadan çekilmesi nedeniyle doğrudan tur atlayan İrlanda, Milli Takımımız ile PlayOff'a kalma mücadelesi verecek. Türkiye'nin İrlanda ile yapacağı karşılaşma 17 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Türkiye, Özbekistan karşılaşmasında Train haritasını 16-10, Cobblestone haritasını da 16-2'lik skorlarla alarak galip ayrılmıştı. Türkiye'nin maça çıktığı beşli ise; Buğra “calyx” Arkın, Ahmet “paz” Karahoca, Muhammed “mini” Salman, Özgür “woxic” Eker ve Burak “Gloove” Yıldırım olmuştu.

Türkiye, İrlanda'yı da yenmesi durumunda Danimarka, Finlandiya, Macaristan, İzlanda, Kazakistan, Portekiz, Slovakya ve İspanya'nın yer aldığı torbadan bir takım ile eşleşip, Avrupa Elemeleri Gruplarına kalma mücadelesi verecek.

TWC 2016 Avrupa Ön Elemeleri

TWC 2016 Avrupa Ön Elemeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.