0
28 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu’na Katılacak Son İki Takım Belli Oluyor!

Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonun'da lige katılacak son iki takım bu hafta sonu oynanacak olan karşılaşmalarla birlikte belli oluyor. Yükselme Ligi'nin ikincisi Victorious Ace ve üçüncüsü Imperial Esports takımları, Türkiye Şampiyonluk Ligi'ni yedinci tamamlayan Çilekler ve altıncı tamamlayan Team Turquality ile eşleşti.

Bu takımlar beş maçlık bir seri üzerinden karşılaşacak ve kazanan takımlar Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne yükselmeye hak kazanacak. İlk eşleşme 29 Nisan tarihinde Victorious Ace ile Çilekler arasında oynanacak. İkinci eşleşme de 30 Nisan tarihinde Imperials Esports ile Team Turquality arasında oynanacak.

Karşılaşmaların hepsi Riot Games Türkiye kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Sizce hangi takımları Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde göreceğiz? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Türkiye Yükselme Ligi 2016

Türkiye Yükselme Ligi 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.