0
01 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonunda Format Değişikliği!

Kuzey Amerika ve Avrupa LCS'te yeni sezonla birlikte değişikliğe gidilen format, Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde de uygulanacak. Yapılan açıklamaya göre, diğer bölgelerle olan farkın kapatılması için daha çok rekabetçi profesyonel arenada maça çıkacak takımlar, bu şekilde kendilerini de geliştirme fırsatı bulacak. Yeni sezonda Türkiye'de uygulanacak olan format Avrupa LCS ile aynı olacak.

Takımlar karşılaşmalara iki maçlık seri üzerinden çıkacaklar. İki karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılan takım üç puan, karşılaşmalardan birer galibiyet çıkarmayı başaran takımlar ise bir puan ile ayrılacak. Böylelikle takımların arasındaki rekabet iyiden iyiye kızışmış olacak.

Hal öyle olunca daha fazla karşılaşma olacağı için Riot Games Türkiye ekibi yayınlarını dört güne yaydı. Dört gün boyunca on altı karşılaşma sizlerle olacak. Karşılaşma dağılımlar günlere göre şu şekilde;

League of Legends Türkiye Büyük Finali

League of Legends Türkiye

Cumartesi:

14.00: Haftanın 1. maçı.

16.00: Haftanın 2. maçı.

18.00: Haftanın 3. maçı.

Pazar:

14.00: Haftanın 4. maçı.

16.00: Haftanın 5. maçı.

18.00: Haftanın 6. maçı.

Pazartesi:

18.00: Haftanın 7. maçı.

Salı:

18.00: Haftanın 8. maçı.

20.00: Analiz Masası.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.