0
06 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Şampiyonluk Ligi Yükselme Serileri Takvimi Açıklandı!

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış mevsiminde yer alacak olan son iki takımı belirleyecek olan Yükselme Serileri'nin takvimi açıklandı. Yükselme Ligi'ni ikinci ve üçüncü bitiren takımlarla birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi'ni yedinci ve altıncı bitiren takımların yer aldığı Yükselme Serileri 10-11 Eylül tarihleri arasında oynanacak.

İlk maç 10 Eylül'de saat 14.00'da Şampiyonluk Ligi yedincisi Çilekler ile Yükselme Ligi ikincisi SuperMassive TNG arasında oynanacak. Beş maçlık seri sonucunda galip gelen taraf gelecek sezon Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alacak.

İkinci eşleşme ise 11 Eylül'de saat 14.00'da Şampiyonluk Ligi altıncısı Team Turquality ile Yükselme Ligi üçüncüsü Victorious ACE takımları arasında oynanacak. Beş maçlık seri sonucunda galip gelmeyi başaran ekip gelecek sezon Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer almaya hak kazanacak.

Bildiğiniz gibi geçen sezon Beşiktaş.OyunHizmetleri takımı ligi sonuncu bitirerek ligten düşmüş, Yükselme Ligi'ni şampiyonlukla tamamlayan Team Orora, lige yükselen takım olmayı başarmıştı.

Türkiye Şampiyonluk Ligi Yükselme Serileri

Türkiye Şampiyonluk Ligi Yükselme Serileri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.