0
27 Temmuz 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Transfer Furyası!

Her sezon görmeye alışık olduğumuz Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin son haftalarına yaklaştığımız dönemlerde takımların yapmış olduğu stratejik transferler  bu sene de devam ediyor. BAU SuperMassive'in Rogu sama'yı kadrosuna katmasından sonra bir çok takımdan transfer gelişmeleri yaşandı.

Özellikle Dark Passage ekibi neredeyse tüm kadroyu yeniledi. Takımdan yapılan açıklamaya göre üst koridora Galakticos'tan Yiğit " Marshall " Kırdök, destek rolüne son olarak Royal Bandits forması terleten Berk "Farfetch" Badur, orta koridora Kuzey Amerika LCS tecrübesi bulunan Noh "Ninja" Geon-woo'yu transfer etti.

Transfer yapan takımlardan bir diğeri de P3P eSports oldu. Takımdan yapılan açıklamada Galakticos ile geçtiğimiz mevsim en iyi ormancı seçilen Lâm "k0u" Trí Tin, P3P eSports'a dahil oldu. Galakticos'un kaybettiği üst koridor oyuncusun yerine Dark Passage'dan Sergen "Broken Blade" Çelik'i getireceği söyleniyor.

http://tr.lolesports.com/tr/makaleler/kis-mevsimi-nin-en-iyilerini-oylayin

Türkiye Şampiyonluk Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.