0
30 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Transfer Furyası!

Üç haftası geride kalan Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde takımlar daha iyi bir performans göstermek, kimisi zirve yarışından kopmamak, kimisi de ligde kalmak adına transfer çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle bu hafta bir kaç takım oldukça hararetli çalışmalar içerisindeydi.

Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin resmi sitesi olan Lolespor.com adresinde yer alan bilgiler ışığında bazı önemli değişikler göze çarpıyor.  Geçtiğimiz hafta Beşiktaş.OHM tarafından yedeğe çekilen isimler Gustav "Xyraz" Blomkvist ve Robin "Rawbin IV" Eggenberger takımdan ayrıldı.

Xyraz, eski takımı olan Team Turquality'e geri dönerken, Rawbin IV yeni bir maceraya atılarak Çilekler ekibine katıldı ve ilk defa Xyraz'dan farklı bir takımda yer alacak. Beşiktaş.OHM aynı zamanda Dark Passage takımından ayrılan koç Salih "Auspexa" Kızıldağ'ı kadrosuna katmış durumda.

Çilekler ekibinin bi diğer yeni transferi de daha önce Zone, Dark Passage ve son olarak da ANT E-Sporlar Kulübü'nde yer alan Luka "Lukezy" Trumbic'i kadrosuna kattı. Bakalım bu değişikler sonrasında takımlar nasıl bir performans sergileyecek. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi

Türkiye Şampiyonluk Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.