0
27 Temmuz 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Yükselme Ligi’nde Final’in Adı Belli Oldu!

Dün oynanan karşılaşmalarla birlikte Türkiye Yükselme Ligi'nde Final'in adı belli oldu. İlk oynanan Yarı Final eşleşmesinde HWA Gaming ile Victorious Ace takımları karşı karşıya geldi. Seri boyunca rakibine üstünlüğünü kabul ettiren HWA, karşılaşmadan 3-0'lık skorla galip ayrıldı ve ilk finalist oldu.

Günün ikinci eşleşmesinde Beşiktaş ile Oyun Hizmetleri takımları karşı karşıya geldi. Daha önceden ortak bir takım olarak Şampiyonluk Ligi'nde yer alan bu iki ekip, ligden düştükten sonra yollarını ayırmıştı. Bu kez Yükselme Ligi Finali için rakip olan bu iki takımdan Beşiktaş, 3-1'lik skorla galibiyete uzanırken ve Final'de HWA'nın rakibi oldu.

Bugün oynanacak karşılaşmalarla birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne doğrudan katılma hakkı kazanan takımla birlikte, ligi yedinci ve altıncı sırada bitiren takımlarla eşleşecek ekipler de belli olacak.

HWA ile BJK arasındaki karşılaşmanın galibi Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne doğrudan katılacak. Kaybeden taraf ise Şampiyonluk Ligi'ni yedinci bitiren ekip ile eşleşecek. Victorious ACE ile Oyun Hizmetleri arasındaki maçın galibi, Şampiyonluk Ligi'ni altıncı sırada tamamlayan ekip ile eşleşecek.

2017 Türkiye Yükselme Ligi PlayOff

2017 Türkiye Yükselme Ligi PlayOff
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.