0
22 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye’nin Rakibi Belli Oldu!

E-Frag.net'in organize ettiği The World Championships 2016'ya katılmak için gerçekleştirilen elemeler kapsamında Avrupa Elemeleri'nde mücadele eden Türkiye CS:GO Milli Takımımızın PlayOff turundaki rakibi belli oldu.

Avrupa Elemeleri Grup Aşamasına katılabilmek için ön elemelerden itibaren mücadeleye başlayan Millilerimiz ilk karşılaşmasında Özbekistan'ı 2-0 ile geçmeyi başarmıştı. İkinci tur karşılaşmasında İrlanda ile eşleşen temsilcimiz, rakibini 2-1 ile geçmeyi başarmış ve PlayOff aşamasına yükselmişti.

Avrupa Elemeleri Grup aşamasına katılacak olan sekiz takımı belirleyecek olan PlayOff eşleşmelerinde Milli takımımızın rakibi Slovakya oldu. Kısmen zor bir kura çeken Millilerimizin rakibinde yer alan oyunculara baktığımızda kadrosunda dikkatimizi ilk çeken isim Avrupa'nın hatta dünyanın en başarılı AWP kullanıcısı olan Natus Vincere oyuncusu Ladislav "GuardiaN" Kovács oluyor.

Sekiz oyuncunun yer aldığı Slovakya kadrosunda üç oyuncu HellRaisers'tan, üç oyuncu da eSuba takımından yer alıyor. HellRaisers, bilgiğiniz gibi Space Soldiers ile sürekli karşılaşan bir takım. HellRaisers'tan Martin "STYKO" Styk, Richard "queztone" Strnátko, Patrik "Zero" Žúdel, eSuba'dan Tomáš "benq1" Masaryk, Martin "MonttY" Melišek ve Ľuboš "HenkkyG" Ilko takımda yer alıyor. Bu isimlerin yanı sıra eXtatus takımından David "Frozen" Čerňanský de kadroda. Frozen'ın yalnızca on dört yaşında olduğunu da hatırlatmak gerek.

Millilerimiz bu karşılaşmadan galip ayrılması durumunda Avrupa Elemeleri Grup Aşaması'na katılmaya hak kazanacak.

PlayOff aşamasındaki diğer tüm eşleşmeler şu şekilde;

TWC 2016 Avrupa Elemeleri PlayOff Eşleşmeleri

TWC 2016 Avrupa Elemeleri PlayOff Eşleşmeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.