0
19 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Turner ELEAGUE Season 2 Katılımcıları Belli Oldu!

Avrupa Elemeleri'nden sonra Kuzey Amerika Elemeleri de son buldu ve Turner ELEAGUE Season 2'de mücadele edecek CS:GO takımları belli oldu. İlk sezonu ilk sekiz sırada tamamlayan Astralis, Cloud9, Team EnVyUs, Fnatic, mousesports, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas ve Virtus.Pro takımlarının yanı sıra elemelerden dahil olan sekiz takım daha belli oldu.

Avrupa Elemeleri'nde başarılı olan takımlar; ALTERNATE aTTaX, Team Dignitas, FaZe Clan ve G2 Esports olurken, Kuzey Amerika Elemeleri'de başarılı olan takımlar ise Echo Fox, Immortals, OpTic Gaming ve SK Gaming oldu. Böylece on altı takıma ulaşıldı.

İkinci sezon 21 Ekim tarihinde başlayacak ve 3 Aralık tarihinde sona erecek. Turnuva $1.400.000'lık ödül havuzuna sahip olacak. On altı takım ilerleyen tarihlerde çekilecek kura sonrasında dörderli olarak dört ayrı gruba ayrılacak ve ilk iki sırada yer almak için mücadele edecek.

Turner ELEAGUE Season 2 Katılımcıları.png

Turner ELEAGUE Season 2 Katılımcıları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.