0
04 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

TWC 2016, Milli Takımımızın Maç Programı Belli Oldu!

E-Frag.net'in organize ettiği The World Championship 2016'da yer alacak olan Türkiye CS:GO Milli takımımızın turnuvada yer alacağı kadro ve maç programı belli oldu. Millilerimiz, turnuvanın ilk gününde üç maça çıkacak. İkinci gününde ise dört karşılaşmada mücadele edecek.

6-7 Ekim tarihlerinde oynanacak olan grup maçları sonunda takımlar elde ettiği galibiyet sayılarına göre birden sekize kadar sıralanacak. Bu sıralama sonrasında birinci, sekizinci ile, ikinci, yedinci ile olacak şekilde çapraz eşleştirme yapılacak ve 8 Ekim'de Çeyrek Final aşamasına geçilecek. Çeyrek Final aşamasını geçmeyi başaran takımlar Yarı Final ve Final mücadelelerini 9 Ekim tarihinde gerçekleştirecek.

Millilerimizin turnuvaya katılacağı kadroda Space Soldiers'tan Çağatay "DESPE" Sedef, Can "XANTARES" Dörtkardeş, Ahmet "paz" Karahoca, Dark Passage'dan Buğra "Calyx" Arkın ve Millenium'dan Engin "MAJ3R" Kupeli yer alıyor. İşte turnuvanın maç programı şu şekilde;

TWC 2016 Grup Maçları

TWC 2016 Grup Maçları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.