0
06 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

TWC 2016’da Millilerimiz İkinci Maçında da Galibiyet Elde Etti!

İlk maçında Fransa'yı devirmeyi başaran Millilerimiz, TWC 2016 grup aşaması ikinci maçında turnuvanın favorilerinden biri olan Danimarka'ya karşı oynadı. Yine Cobblestone haritasında oynanan karşılaşmalada Millerimiz 16-12 skorla galibiyete ulaştı.

Danimarka'nın karşılaşmada kullandığı beşli Nicolai 'glace' Jensen, Marco 'Snappi' Pfeiffer, Valdemar 'valde' Bjørn Vangså, Lukas 'gla1ve' Rossander ve Casper "cadiaN" Møller oldu.

Millilerimiz günün son maçında Tunus' karşı oynayacak. Milli takımımız Can 'XANTARES' Dörtkardeş, Çağatay 'DESPE' Sedef, Engin "Maj3r" Kupeli, Buğra "Calyx" Arkın ve Ahmet 'paz' Karahoca beşlisi ile yer aldığı turnuvada Tunus Ben-Amor "krumpze" Karim, Mohamed "torr" Hamdani, Alaeddine "Potei" Chaari, Adel "Remind" Guermassi, Hatem "Sheva" Guermassi beşlisi ile yer alıyor.

Türkiye vs. Danimarka

Türkiye vs. Danimarka
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.