0
23 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

TWC 2016’ya Avrupa’dan Katılacak Üç Takım Belli Oldu!

E-Frag.net'in organize ettiği The World Championship 2016 CS:GO turnuvasında Avrupa Elemeleri sona erdi. Böylelikle TWC 2016'ya Avrupa'dan katılacak üç ülke belli oldu. Türkiye Milli takımımızın da dahil olduğu elemelerden İsveç, Danimarka ve Kazakistan Finaller'e katılma hakkı elde etti.

Turnuvaya katılmayı belirleyen maçlarda Danimarka, Türkiye'yi eleyen Fransa'yı 3-1 devirdi. İsveç'te Kazakları 3-0 ile geçerek TWC 2016'ya katılma hakkı elde etti. İlk eşleşmeleri kaybeden ülkeler olan Fransa ile Kazakistan arasındaki üçüncülük mücadelesinde Kazakistan, Fransa'yı 3-2 devirmeyi başardı ve Avrupa'daki son bileti kazanmış oldu.

İsveç, Danimarka ve Kazakistan'ın katılmasıyla beraber TWC 2016'nın tüm katılımcıları da belli oldu. Bu üç takımın yanı sıra Kanada, Singapur, Tunus, Avustralya ve Arjantin ülkeleri Finaller'de birbirleriyle mücadele edecek.

TWC 2016 Avrupa Elemeleri PlayOfflar

TWC 2016 Avrupa Elemeleri PlayOfflar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.