0
25 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Üç Major Şampiyonu OG, Efsanevi Kadroyu Bozdu!

Avrupa merkezli Dota 2 kulübü olan OG takımı, geçtiğimiz yıldan bir, bu yıl düzenlenen iki Major turnuvadan da iki şampiyonluğa ulaşma başarısı göstererek, inanılmaz bir performansa imza atmıştı. Ancak The International 6'da işler istenildiği gibi gitmemiş ve OG turnuvayı 9-12. olarak tamamlamıştı.

Bunca başarıya rağmen The International'da alınan bu sonuç sonrasında iki oyuncu kendi isteğiyle, bir oyuncunun da sözleşmesi sonlandırılarak, üç oyuncu ile yollar ayrıldı. Yapılan açıklama neticesinde Amer “Miracle-” Barqawi ve Andreas “Cr1t-” Franck Nielsen kendi istekleriyle takımdan ayrılan isimler olurken, David “MoonMeander” Tan'ın sözleşmesi de sonlandırıldı.

Takımda kalan son iki isim Johan “n0tail” Sundstein ve Tal “Fly” Aizik'in, OG kadrosunda yer almaya devam edecekleri açıklandı. The Frankfurt Major 2015, The Manila Major 2016 ve ESL One Frankfurt 2016'da şampiyonluklara ulaşan takım, ayrıca bir sezonda iki Major turnuvasında şampiyonluğa ulaşma rekorunu da elinde bulunduruyordu. Bakalım bu ayrılıklar sonrasında OG'nin izleyeceği yol nasıl olacak?
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.