0
16 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Unicorns of Love, Xerxe Transferini Resmiyete Döktü!

Türkiye Şampiyonluk Ligi 2016 sezonu şampiyonu Dark Passage'ın formasını giyen Romen oyuncu Andrei "Xerxe" Dragomir geçtiğimiz sezonun yaşının barajın altında kalması nedeniyle Dark Passage ile birlikte Worlds 2016 için IWCI Elemelerine katılamamıştı.

Yeni sezon için yaşının da yetmesiyle birlikte Avrupa LCS'e katılmak isteyen oyuncu Dark Passage'dan ayrıldığını duyurmuştu. Uzun bir süre önce Unicorns of Love ekibi, ormancıları Kang "Move" Min-su yollarını ayırmak zorunda kalmıştı. Sözleşmesini yenilemek istemeyen oyuncunun yerine Xerxe'nin transfer edileceği söylentisi vardı.

Nihayet bu durum resmiyete döküldü. Unicorns of Love yeni yılla birlikte orman rolünde yer alacak oyuncularının Andrei "Xerxe" Dragomir olacağını duyurdu. Xerxe, Dark Passage'da forma giyip de Avrupa LCS'e transfer olan dördüncü oyuncu oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.