0
04 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Unicorns of Love, Yarı Final’e Yükseldi!

Avrupa LCS'ten Worlds 2016'ya gidecek olan son takımı belirleyecek Regional Qualifiers eşleşmeleri dün oynanan ilk karşılaşma ile birlikte başladı. Unicorns of Love ile Giants Gaming arasında gerçekleşen mücadelede kazanan taraf Unicorns of Love ekibi oldu.

3-0'lık net bir galibiyet ile Yarı Final'e yükselen ekip, Fnatic'in rakibi oldu. Bugün oynanacak olan UOL-Fnatic karşılaşmasından galibiyet ile ayrılmayı başaran takım Yarın Splyce ekibine karşı Final mücadelesine çıkacak.

Her sezon Worlds'e katılma başarsı gösteren Fnatic takımı, bu sezon ilk defa Worlds'e gitme durumu şüpheye düştü. Bu karşılaşmadan galip ayrılsa bile Fnatic, önünde bu sezonun en iyi takımlarından Splyce ile yapacağı bir Final karşılaşması da bulunmakta.

Ayrıca unutmamak gerekir ki Unicorns of Love takımı da geçtiğimiz günlerde Splyce ve Fnatic'in antrenman maçlarını son gün iptal etmesiyle birlikte bu iki takıma karşı bilenmiş durumda. Giants'a karşı alınan 3-0'lık skordan da bunu anlayabiliriz. Oldukça çekişmeli geçmesi beklenen mücadeleler sonrasında bakalım hangi takım Worlds biletini kapacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Avrupa LCS Regional Qualifiers

Avrupa LCS Regional Qualifiers

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.