0
23 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Unicorns of Love, Yeni Ormancısını Duyurdu!

2016 Avrupa LCS'in başarılı takımlarından biri olan Unicorns of Love takımı bir kez daha ormanda değişikliğe gitti. Geçtiğimiz ay başında yaşanan vize problemleri nedeniyle takımdan ayrılan Danil "Diamondprox" Reshetnikov yerine bir dönem ülkemizde ANT forması giyen Rudy "Rudy" Beltran'ı kadrosuna katmıştı.

Rudy ile çıktıkları altı maçtan dört galibiyet alan ekip kritik maçları kaybederek ilk üçten uzaklaştı. Bu sonuçlar sonrasında yeni bir ormancı arayışlarına giren Unicorns of Love, geçen sene H2k ile muazzam bir performans sergileyen ve Dünya Şampiyonası tecrübesi bulunan Fransız oyuncu Jean-Victor "loulex" Burgevin'i kadrosuna kattı.

Yeni meta ile birlikte Rek'sai, Gragas gibi tanklaşmasıyla birlikte ağır hasar da çıkaran ormancıların yeniden revaçta olması ile birlikte geçen sezon bu şampiyonlar ile sağlam performanslar sunan Loulex, kağıt üzerinde nokta transfer olarak gözükmekte. Geçtiğimiz yaz LCS'te 3.19 KDA'ya ulaşan Loulex, Playofflar'da 3.55KDA, Dünya Şampiyonası'nda 2.22KDA'ya ulaşmıştı.

Jean-Victor "Loulex" Burgevin

Jean-Victor "Loulex" Burgevin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.