0
13 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Unicorns of Love’da Bir Ayrılık Daha!

Sezona iyi bir giriş yapan ancak daha sonra Diamondprox'un yaşadığı vize problemleri nedeniyle ormancı sıkıntısı yaşayan Unicorns of Love ekibi, iki hafta boyunca Rudy "Rudy" Beltran ile oynadı.

Ancak Rudy'nin performansını yeterli bulmayan Unicorns of Love, geçtiğimiz sene H2k'in eski ormancısı Jean-Victor "loulex" Burgevin ile anlaştı. Sezonun geri kalanında loulex ile devam ettiren Unicorns of Love, PlayOfflara kalmayı başarsa da, Çeyrek Final eşleşmesinde Origen'e kaybetmişti.

Sezon arası dönemde Diamondprox'un vize problemlerin çözülemeyeceği anlaşılınca UOL ekibi, Diamondprox ile yollarını ayırma kararı almıştı. Bu ayrılık sonrasında takımın nişancısı Pierre "Steeelback" Medjaldi'nin de Team ROCCAT'e transfer olmasıyla beraber UOL'un iki oyuncusu takımdan bir anda ayrılmış oldu.

UOL'de bir ayrılık haberi de loulex'ten geldi. Diamondprox'un yokluğunda takıma kazandırılan ormancılardan biri olan loulex, bugün itibariyle takımdan ayrıldı. Yeni sezon için kadro çalışmalarını sürdüren UOL, idareten değil, gerçekten takımın kadrosuna oturacak bir ormancı arayışna girdi.

Jean-Victor "Loulex" Burgevin

Jean-Victor "Loulex" Burgevin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.