0
28 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Unicorns of Love’da Ormancı Değişikliği!

Avrupa LCS'in başarılı ekiplerinden Unicorns of Love, IEM Oakland'da elde ettiği şampiyonluk sonrasında takım kadrosunu koruyacağına dair bilgi paylaşmıştı.

Aynı oyuncularla yola devam edeceğini açıklayan UOL, yaptığı açıklamadan sonra ormancıları Min-su "Move" Kang'ın sözleşme yenilemeye yanaşmaması sonrası takımla yollarının ayrıldığını duyurdu.

Koreli oyuncunun IEM Oakland'da sergilediği performans sonrası sözleşmesinin bitmesiyle, yeni bir takıma dahil olmak istediği için yeni sözleşmeyi reddettiği söyleniyor.

Unicorns of Love ekibi, yeni sezon için takıma ormancı olarak tanıdık bir isimle anlaşmak üzere. Kaynaklardan belirtilenlere göre geçtiğimiz sezon Dark Passage forması giyen Andrei "Xerxe" Dragomir, Unicorns of Love'a ormancı olarak dahil olacak.

Oyuncunun on yedinci yaşına girmesiyle birlikte LCS'te oynaması konusunda bir sıkıntı olmayacak oyuncunun, yeni yaşına girmesine kadar UOL yedek bir ormancı ile maçlara çıkabilir.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.