0
02 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Unicors of Love, Fnatic ve Splyce’a Alev Püskürdü!

Avrupa LCS'in güçlü ekiplerinden biri olan Unicorns of Love ekibi, Fnatic ve Splyce ekiplerini, çocukça karar almak ve profesyonellikten uzak davranmakla suçladı. 3-5 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2016 Avrupa LCS Regional Qualifiers öncesinde UOL ekibi hem Fnatic'in hem de Splyce'ın antrenman maçlarını iptal ettikleri için bir açıklama yayımladı.

Sosyal medya üzerinden yayınlanan açıklama şu şekilde:

"Bizim 1 Eylül'de Fnatic ile, 2 Eylül'de de Splyce ile bir antrenman maçı yapmamız gerekiyordu. Bu iki antrenman maçı önümüzdeki haftasonu düzenlenecek olan Regional Qualifiers için büyük önem taşımaktaydı. Çünkü vadiye inmeden ne durumda olduğumuzu anlamamızı sağlayacak en iyi yol buydu.

Bu durum önceden rezerve edilmiş bir program olmasına rağmen, Fnatic'in koçu NicoThePico ve Splyce'ın koçu YamatoCanon bugün bize tüm bu çalışmanın iptal edildiğini bildirdi. Böylelikle turnuvanın kırk sekiz saat öncesinde antrenmansız bir şekilde bırakıldık.

Dışarıdan bakıldığında bu önemsiz ve çocukça bir üzgünlük olarak görülebilir, evet biz üzgünüz, bu iki güzide koç, 2016'nın son etkinliğinden önce sözlerini tutmaktan acizler ve evet biz sinirliyiz çünkü bu son dakika iptalleri çok kötü bir şekilde bizim hazırlık sürecimizi etkiliyor. Bu hiç iyi bir durum değil çocuklar, gerçekten hiç iyi bir durum değil. Söylemek gerekirse profesyonellik dışı hatta.

Unicornlar, emin olun ki her şeyimizi vereceğiz ve Cumartesi gününe ve sonraki günlere hazır olacağız. Fnatice ve Splyce, sizlere bize sahnede parlamamız için ekstra motivasyon sağladığınız için teşekkür ederiz.

Eğer gerçekten karma varsa, bize biraz önce piyango vurdu. Şimdi iş başına."
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.