0
14 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Valencia CF, League of Legends Kadrosunu Duyurdu!

Geçtiğimiz günlerde, eSpora yaptığı yatırımlarla dikkatleri üzerine çeken İspanya'nın köklü spor kulüplerinden biri olan Valencia CF takımı, açılış lansmanında ilerleyen dönemde League of Legends için bir kadro kuracağının duyurusunu yapmıştı.

Herkesin merakla beklediği kadro nihayet duyuruldu. Duyurulan kadroda ilk dikkatleri çeken isim hiç şüphesiz ki LCS tecrübesi bulunan İspanyol oyuncular olan orta koridorda Isaac "Xpepii" Flores ve nişancı rolünde Adrián "Adryh" Perez oldu.

Kadronun devamında yer alan isimlerse üst koridorda Francisco "Moryo" Javier Madero Heredia, ormanda César "Fenec" Bautista García, orta koridorda Melvin "StoMe" Spaan, nişancı rolünde André "Lastwolf" Marinho Falcão Ramos Costa ve destek rolünde Javier "Reaper" López Campos yer alıyor.

Bakalım bu kadro gelecek sezon Avrupa LCS'ten bir slot mu satın alacak yoksa en alttan başlayıp Avrupa CS'e mi katılacak merakla bekliyoruz.

Valenca CF.LoL

Valenca CF.LoL
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.