0
22 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Valve, Koç Kısıtlaması ile İlgili Olarak Takımlara Cevap Verdi!

Geçtiğimiz günlerde Valve, CS:GO takım koçlarının etki alanlarına kısıtlama getirdiğini duyurmuştu. Yapılan açıklama ile birlikte takım koçları artık karşılaşmaların oynandığı sırada takıma müdahalede bulunamayacak ve takımla iletişim kuramayacağı belirtilmişti.

Bir çok takım bu alınan karar doğrultusunda Valve'ı ağır bir şekilde eleştirmiş, kuralın yeniden düzenlenmesi için mail yağmuruna tutmuştu. Bu tepki sonrasında Valve, yeni bir açıklamaya yayınlayarak geri adım atmayacaklarını belirtti.

Yayınlanan açıklamada ekonomisi güçlü olan takımların daha fazla harcama yaparak takımlarına kattığı koçların, diğer takımların önüne geçtiğini ve bunun adil karşılaşma ortamını bozduğu belirtildi. Karşılaşmaların oyuncu yeteneklerine dayalı olması gerektiğini savunan Valve, artık bu tür sorumlulukların oyuncu sorumlulukları altında değerlendirileceğini de açıklandı.

Koçluk hizmetinin takımı maçlara hazırlamak, oyunculara teknik ve psikolojik destek sağlamak, rakip takımların analizlerini hazırlamaktan öteye geçmemesi gerektiğini belirten Valve, bu kararın kısa vadede takımlara sorun çıkarabileceği konusunun farkında olduklarını ancak uzun vadede bu kararın gerekli ve yarar sağlayacak bir karar olduğu gerekçesiyle geri adım atılmayacağını takımlara duyurdu.

Valve - CS:GO

Valve - CS:GO
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.