0
29 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Ve Aslan, Vadiye Kükrüyor!

Türkiye Yükselme Ligi takımlarından Victorious ACE, yeni sezonda Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer almaya hak kazanmasından sonra, takımın sahibi olan Mert Tanrıverdi'nin sosyal medyada yaptığı açıklamalarla Galatasaray'la görüşmelerin başladığı açıklanmıştı.

Aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen herhangi bir gelişme paylaşılamayınca, taraftarlar umudunu kaybetmeye başlamışken, bugün beklenen açıklama yapıldı.

Galatasaray'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada "Galatasaray, League of Legends takımıyla E-spor (Elektronik Oyun Sporları) arenasına girdi. Kurulduğu ilk günden bu yana başarılı bir performans sergileyen Victorious Ace’in isim değişikliği Riot Games tarafından onaylanarak, takımın Galatasaray adıyla League of Legends (LoL) Şampiyonluk Ligi'nde yer alması resmiyet kazandı." ifadelerine yer verildi.

Beşiktaş ve Fenerbahçe'den sonra Galatasaray'da eSpora atılım yaptı. Bu da önümüzdeki sezon Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanacak olan derbi mücadelesinin heyecanını şimdiden hissetmemize neden oldu.

Galatasaray Esports

Galatasaray Esports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.