0
08 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Vici Gaming, Dota2 Kadrosuna Sylar’ı Dahil Etti!

The Manila Major ve The International 6 için kadrolarını bildiren Vici Gaming, iki genç oyuncu olan Xu 'Hym' Zhi ve Jiang 'jdh' Donghao kadroya katılarak kendi potansiyellerini gösterebilme şansı verilmiş ve geçtiğimiz sezonki kadrosundan yalnızca Xu 'BurNIng' Zhilei'i tutulmuştu.

Bugün Vici Gaming tarafından yapılan açıklamaya göre Liu 'Sylar' Jiajun, Jiang 'jdh' Donghao'nun yerine kadroya katıldığı belirtildi. Böylelikle Sylar carry pozisyonuna geçerken, Xu 'BurNIng' Zhilei offlane'e, Bai 'rOtK' Fan ise destek rolüne geçti.

Ancak Vici Gaming bu hamle sonrasında The Manila Major davetiye hakkını kaybetti. Valve'ın açıklamış olduğu resmi kurallar çerçevesinde takımlar kadrolarını 27 Mart'ta bildirerek kitlemek zorundalar. Eğer bundan sonra bir değişiklik olursa davetiye hakları ellerinde alınır. Vici Gaming, bu nedenden ötürü davetiye hakkını kaybetti ve yapılacak olan elemelerde mücadele ederek turnuvaya katılmaya çalışacak.

Vici Gaming

Vici Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.