0
26 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Virtus.Pro, Dota Pit League Season 5’e Katılmaya Hak Kazandı!

Dota Pit League Season 5'e katılacak dördüncü takım belli oldu. The International 6'nın finalistleri olan Wings Gaming ile Digital Chaos'un direk katıldığı turnuvaya Avrupa'da gerçekleştirilen ilk elemeler sonucunda Team Secret katılma hakkı kazanmıştı.

Bağımsız Bölgeler Topluluğu olan CIS bölgesi için gerçekleştirilen elemelerden başarı ile ayrılan Virtus.Pro ekibi turnuvaya katılmaya hak kazandı. Dört takımın yer aldığı elemelerde Virtus.Pro, Final'de Team Empire'ı 3-0 ile geçti.

Yarı Finaller'de Vega Squadron'u 2-0 ile geçen Virtus.Pro Kazananlar Finali'nde Natus Vincere ile eşleşti. Na'Vi'yi 2-0 ile geçmeyi başaran Virtus.Pro, Büyük Final'e çıkmayı başardı. Büyük Final'de Virtus.Pro'nun rakibi Kaybedenler Finali'nde Na'Vi'yi 2-1 ile geçen Team Empire oldu.

Büyük Final'de Virtus.Pro, ilk maçta zorlansa da sonraki iki maçı daha kolay bir şekilde kazanmayı başardı ve 3-0'lık skorla Dota Pit League Season 5 biletini cebine koydu.

Dota Pit League Season 5 CIS Qualifier

Dota Pit League Season 5 CIS Qualifier
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.