0
09 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Voyboy, Luminosity Bünyesine Katıldı!

League of Legends rekabetçi arenasının tanınan simalarından Joedat "Voyboy" Esfahani, son dönemde CS:GO arenasında sergiledikleri performans ile adlarından söz ettiren Luminosity Gaming bünyesine Streamer(Yayıncı) olarak dahil oldu.

League of Legends'ta NA LCS takımlarından Team Dignitas ve Team Curse takımlarda yer alan Voyboy, Twitch üzerinde yedi yüz binden fazla takipçisi bulunuyor. Luminosity Gaming'in kurucusu Steve “Buyaka” Maida, konuyla ilgili olarak "O, gerçekten büyük kitlelere hitap edebilecek, yetenekli, nazik, mütevazi ve sıcak kanlı birisi. Ben onun şimdiki ve gelecekteki planlarına destek olmaktan gerçekten mutluyum." açıklamasında bulundu.

Voyboy, Amerika Challenger Series'e katılmak için Team Frostbite takımını kurmuştu. Takımı Amerika CS'e katılma başarısını gerçekleştiremeyince, takım dağıtıldı. Ancak bildiğimiz kadarıyla Voyboy, yeni bir oluşum için çalışmalarını sürdürüyor. Kim bilir, belkide CS:GO arenasının başarılı ekibi Luminosity Gaming, League of Legends'a Voyboy aracılığı ile giriş yapar?

Voyboy

Voyboy
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.