0
26 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

VR Teknolojisi, eSporda Yer Almaya Devam Ediyor!

The International 2016'yı, Valve'ın VR destekli olarak yayınlamasından sonra, yine Valve destekli oyun olan CS:GO için de önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan ESL One New York etkinliği, SLIVER.tv uygulaması üzerinden VR destekli olarak yayınlanacak.

HTC Vive, Oculus Rift ve mobil cihazlar için yayınlanacak olan VR desteği ile birlikte 360 derecelik görüş açışına sahip olacaksınız. VR üzerinden izlediğiniz karşılaşmalarda ayrıca yan tarafta yapılan yayını izleme imkanına da sahip olacaksınız. Böylece hem önemli detayları karşımamış olacaksınız hem de alınan skorları kaçırmamış olacaksınız. Tabi kendinizi karşılaşmanın içinde hissetmek de ayrı bir hava katacak.

SLIVER.tv, Youtube üzerinden yayınladığı demo ile birlikte seyircileri tam olarak neyin beklediğini gösterdi. Böylece kafa karışıklıklarının da önüne geçmiş olacak. Yayınlanan demo sizlerle.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.