0
10 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

WESG 2016 Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu Elemeleri Tamamlandı!

Çin'de düzenlenecek WESG 2016 Finalleri için Avrupa ve CIS bölgesini kapsayan elemeler tamamlandı ve turnuvada şampiyonluğa ulaşan takım belli oldu. Yirmi takımın yer aldığı eleme turnuvasına şampiyonluğa Team Dignitas ulaştı.

Team Dignitas Final'de karşılaştığı .Russia ekibini Mirage haritasını 16-7, Cobblestone haritasını da 16-4 olarak 2-0'lık skorla mağlup etti ve şampiyonluk ödülü olan $30.000'ın yanı sıra WESG 2016'ya katılım hakkı elde etti. Team Dignitas'ın yanı sıra ikinci olan .Russia, üçüncü ve dördüncü olan takımlar Virtus.Pro ve Team Kinguin takımları da WESG 2016 Finaller'ine katılım hakkı elde etti.

Turnuvanın favorileri arasında yer alan Astralis, GODSENT, Team EnVyUs ve Epsilon Esports gibi takımlar grup aşamasından yükselmeyi başarsalar da PlayOff aşamasında turnuvaya veda ettiler.

WESG 2016 Avrupa ve CIS Bölge Elemeleri

WESG 2016 Avrupa ve CIS Bölge Elemeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.