0
07 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

WildTurtle, Immortals’tan Resmen Ayrıldı!

Kuzey Amerika'nın başarılı nişancılarından biri olan Jason "WildTurtle" Tran, Immortals ile olan birlikteliğini sona erdirdiği takımın sosyal medya adresinden duyuruldu. Geçen sezon Immortals ile normal sezon içerisinde çok başarılı bir performans sergileyen WildTurtle, takımla beraber bir türlü PlayOfflar'ı oynamayı becerememesi nedeniyle Worlds 2016'ya katılma hakkını elde edememişlerdi.

Bu sebepten ötürü takımdan bir çok oyuncu ayrılma kararı aldı. İlk olarak Adrian, Phoenix1'a sonrasında Reignover, Team Liquid'e ve Huni de SKT T1'a transfer oldu. Takımdan son ayrılan isim de nişancı WildTurtle oldu.

IEM Oakland 2016 için TSM'de forma giyen WildTurtle, buradan da Kore'ye geçerek Team Dignitas'ın seçmelerine katıldı. Immortals'a dönmeyeceğinin açıklanmasıyla birlikte WildTurtle resmi olarak Immortals'tan ayrılmış oldu.

Takımın kadrosunda tek kalan isim Eugene "Pobelter" Park oldu. Sözleşmesini iki yıl yenileyen oyuncu, gelecek iki sezon da Immortals forması giyecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.