0
27 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Wisdom, Giants’tan Ayrıldı!

Giants Gaming, Avrup LCS'in son haftalarına doğru kadrosuna kattığı ormancı Tae-Wan “Wisdom” Kim, takımdan ayrıldı ve Kore'ye döndü. Takımın son dönemde ligde kalması için transfer edilen ve Avrupa LCS Yükselme Serileri'nde de takımın LCS'teki yerini korumayı başarmıştı.

Ancak Tae-Wan “Wisdom” Kim, gelecek sezon Kore'de oynamak istediği için takımdan ayrıldı ve Avrupa'ya dönmeyecek. Kariyerine Kore'de devam etmek isteyen oyuncu son olarak 2015 Worlds'te finalist olan KOO Tigers'ın yedek oyuncusuydu.

Giants için kötü haberler bununla bitmiyor. Söylentilere göre takımın yıldız oyuncusu, Isaac “Xpepii” Flores'in de takımdan ayrılmayı düşündüğü gelen bilgiler arasında. Wisdom'dan sonra Xpepii'nin de ayrılması zaten zar zor kalmayı başardıkları LCS'te önümüzdeki sezon yerlerini koruyabilmek adına Giants'ı oldukça zorlayacaktır.

Tae-Wan “Wisdom” Kim

Tae-Wan “Wisdom” Kim
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.