0
08 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

World Electronic Sports Games Elemeleri Duyuruldu!

E-spor dünyanın en büyük organizasyonu olmaya aday World Electronic Sports Games için elemeler duyuruldu. $3.700.000'lık ödül havuzuna sahip ve ülke bazında düzenlenecek olan turnuvada, StarCraft II, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 ve Hearthstone oyunları yer alacak.

Her oyunda yirmi dört takım, Aralık ayında Çin'in Shaghai şehrinde düzenlenecek olan etkinliğe katılacak. Turnuvalara katılmak için takımlar elemelerde başarılı olmak zorunda. Elemeler 13 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak.

Organizasyon ortakları arasında StarSeries ve IMBA.TV yer alıyor. Bunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde sizlere duyurduğumuz gibi Alibaba.com oluşumu da  International e-Sports Federation (IeSF) ile partnerlik anlaşması imzalayarak organizsyon ve etkinlik için $150.000.000'lık bir yatırımda bulundu.

Turnuva hakkında daha fazla ayrıntılı bilgiye StarLadder'ın sunmuş olduğu makaleden ulaşabilirsiniz. Bu etkinliğin, eSporun ilerleyen dönemlerde Olimpiyatlara dahil olmasında önemli bir rol oynayacağı düşüncesi hakim.

WESG

WESG




Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.