0
07 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Worlds 2016 Beşinci Gün Özeti!

İlk devresi sona eren Worlds 2016'da ikinci devre maçları bugün sabaha karşı oynanan karşılaşmalarla birlikte başladı. A grubunda oynanan maçlarla birlikte Çeyrek Finaller'e yükselme başarısı gösteren iki takım belli oldu.

Dün altıncı sezonla birlikte ilk defa bir IWC takımı Worlds'te Çeyrek Final aşamasına yükselme başarısı gösterdi. CLG ve ROX Tigers'ı devirmeyi başaran Albus NoX ekibi, G2 Esports'a kaybetti. ROX Tigers, CLG ve G2 Esports maçlarını kazanmasıyla birlikte ANX takımı ile puanlarını eşitledi.

İki takım arasında oynanan Tiebreak maçını ROX Tigers kazanınca grubu lider olarak tamamlamaya hak kazandı. Böylece Albus NoX Luna ekibi, ikinci olarak gruptan Çeyrek Finaller'e yükseldi. CLG ile G2 Esports takımları ise turnuvaya veda etti.

Yarın sabaha karşı C grubu maçları oynanacak. C grubunda son duruma baktığımızda EDG ve ahq'nun ikişer galibiyetle lider, H2k ve INTZ'in birer galibiyetle son iki sırada yer alıyor. Bakalım INTZ, ANX'un başardığını başarabilecek mi? İşte toplu sonuçlar ve yarının programı şu şekilde;

Worlds 2016 Beşinci Gün Sonuçları

Worlds 2016 Beşinci Gün Sonuçları

Worlds 2016 Altıncı Gün Programı

Worlds 2016 Altıncı Gün Programı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.