0
01 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Worlds 2016 İkinci Gün Özeti!

Bugün sabaha karşı oynanan altı karşılaşma ile birlikte ikinci gün karşılaşmaları da tamamlandı. Bugün A grubu bay olarak geçerken B grubunda ilk karşılaşmalar oynandı. C ve D gruplarında ise takımlar ikinci maçlarına çıktı.

Günün ilk mücadeleleri B grubunda oynandı. İlk günü bay geçen B grubunda ilk karşılaşmalarda I May, ilk kez yer aldığı turnuvada ilk galibiyetini almayı başardı. Flash Wolves'a karşı galibiyet elde eden Çin ekibi, geriye düştüğü karşılaşmada dönmeyi başardı. B grubundaki diğer karşılaşma SKT ile C9 arasında oynandı. Faker'ın muazzam bir Syndra performansı izlettiği karşılaşmayı SKT T1, galip bitirdi ve ilk galibiyetini elde ett.

Güne D grubu karşılaşmaları ile devam edildi. İlk günden mağlubiyetle ayrılan TSM, Kore temsilcisi Samsung Galaxy'i ikinci gün karşılaşmalarında devirmeyi başardı ve ilk galibiyetine ulaştı. Grubun diğer eşleşmesinde RNG ile Splyce takımları karşı karşıya geldi. RNG, Avrupa temsilcisini yenerek grup aşamasında ilk iki de ikiye ulaşan takım oldu. Splyce ise ikinci yenilgisini alarak tur şansını zora soktu.

Günün son karşılaşmaları B grubunda oynandı. İlk gün kazananlar takımlar bugün kaybederken, ilk gün kaybeden takımlar da bugün kazanınca grupta herkes aynı puana sahip oldu. Ahq'ya yenilen H2k, bugün oynadığı INTZ karşılaşmasından galip çıkmayı başardı ve ilk galibiyetini elde etti. İlk gün karşılaşmalarında sürpriz bir şekilde INTZ'e kaybeden EDG, ikinci gün karşılaşmasında Ahq'ya şans tanımadı ve galibiyete uzanan taraf oldu.

Yarın sabaha karşı oynanacak üçüncü gün karşılaşmalarında ise A ve B gruplarında ikinci karşılaşmalar ve D grubunda da ilk yarının son karşılaşmaları oynanacak. C grubunda ise yarın bay geçilecek ve maç oynanmayacak. İşte toplu sonuçlar ve yarının programı;

Worlds 2016 İkinci Gün Sonuçları

Worlds 2016 İkinci Gün Sonuçları

Worlds 2016 Üçüncü Gün Programı

Worlds 2016 Üçüncü Gün Programı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.