0
09 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Worlds 2016 Yedinci Gün Özeti!

Bugün sabaha karşı oynanan maçlarla beraber D grubu karşılaşmaları da tamamlandı ve D grubundan Çeyrek Finaller'e yükselen iki takım belli oldu. Bu takımlar Kore LCK'den Samsung Galaxy olurken, Çin LPL'den de Royal Never Give Up oldu.

Kuzey Amerika LCS temsilcisi Team SoloMid ve Avrupa LCS temsilcisi Spylce takımları ise maalesef turnuvaya veda etti. Samsung Galaxy ilk devrede iki galibiyet almıştı. İkinci devrede ise tüm maçlarını kazanan ekip, grubu lider olarak tamamladı.

Team SoloMid, ikinci devre maçlarında yalnızca Splyce'ı yenebildi. RNG ekibi de yalnızca TSM ekibine karşı galibiyet alınca iki takımın puanları eşitlendi. Ama RNG, iki maçta da TSM'i devirdiği için averajla ikinciliğe yükseldi ve Çeyrek Finaller'e kaldı.

Splyce ise tek galibiyetini RNG karşısında alarak bir süprize imza attı. Bu galibiyet RNG'yi eleyebilirdi. Ancak TSM, RNG'yi yenemeyince gruptan çıkan takım RNG oldu. Bu sonuçlar sonrasında Avrupa'da yoluna devam eden tek takım H2k oldu. G2 Esports ve Spylce elendi. Kuzey Amerika'da ise Cloud9 yarın sabaha karşı oynayacağı maçlarda gruptan çıkamazsa Amerika grup aşamasında turnuvaya veda etmiş olacak.

İşte tüm sonuçlar ve yarının programı şu şekilde;

worlds-2016-yedinci-gun-sonuclari

Worlds 2016 Yedinci Gün Sonuçları

Worlds 2016 Sekizinci Gün Programı

Worlds 2016 Sekizinci Gün Programı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.