0
13 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Worlds 2016’da Heyecan Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Worlds 2016'da ikinci devre grup maçlarının tamamlanmasıyla birlikte dört grupta toplam sekiz takım Çeyrek Finaller'e yükselme başarısı göstermişti. Bir kaç günlük aranın ardından Worlds 2016 heyecanı kaldığı yerden devam ediyor.

Bugünü, yarına bağlayan gece Worlds 2016'nın ilk Çeyrek Final karşılaşması oynanacak. TSİ ile 01.00'da başlayacak olan ilk Çeyrek Final mücadelesinde Samsung Galaxy ile Cloud9 takımları karşı karşıya gelecek. D grubunu zirvede tamamlayan Samsung Galaxy ile B grubu ikincisi Cloud9 arasındaki mücadele beş maç üzerinden oynanacak.

İki takım, gruplarında aynı bölgenin diğer takımları ile mücadele etmişti. Samsung Galaxy turnuvadaki tek yenilgisi Kuzey Amerika temsilcisi olan TSM'den almıştı. Cloud9 ise Kore temsilcisi olan SKT ile iki maçından da yenilgi ile ayrılmış olsa da, son maçta uzun bir süre maça hakim olan taraftı. Bakalım bu kez hangi bölgenin takımı yola devam edecek.

Tahminlerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın!

Worlds 2016 PlayOff

Worlds 2016 PlayOff
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.