0
14 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Worlds 2016’da İlk Yarı Finalist Belli Oldu!

Worlds 2016'da Çeyrek Final heyecanı başladı. Bugün oynanan ilk Çeyrek Final mücadelesinde Kore LCK Regional Qualifiers şampiyonu olan ve D grubunu zirvede tamamlayan Samsung Galaxy ile NA LCS Regional Qualifiers şampiyonu olan ve B grubunu ikinci sırada tamamlayan Cloud9 takımları karşı karşıya geldi.

Beş maçlık seri üzerinden oynanan mücadeleden galip ayrılan taraf 3-0'lık skorla Kore temsilcisi Samsung Galaxy oldu ve turnuvanın ilk Yarı Finalist'i de belli olmuş oldu. Samsung Galaxy'nin rakibi, Çeyrek Final maçlarının son günü oynanacak olan H2k Gaming ile Albus NoX Luna eşleşmesinin galibi olacak.

Bugünü yarın sabaha bağlayan gecede ise ikinci Çeyrek Final eşleşmesi gerçekleşecek. Son şampiyon SKT, Çin'in başarılı ekiplerinden Royal Never Give Up ile Yarı Final için mücadele edecek. Gece 01.00'da başlayacak olan mücadele beş maç üzerinden oynanacak.

İşte dün gecenin istatistikleri şu şekilde;

Samsung 1-0 Cloud9

Samsung 1-0 Cloud9

Samsung 2-0 Cloud9

Samsung 2-0 Cloud9

Samsung 3-0 Cloud9

Samsung 3-0 Cloud9
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.