0
13 Ekim 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Worlds 2017’de B ve C Grupları Tamamlandı!

Çin'de devam eden League of Legends Worlds 2017 etkinliğinde grup aşamasında sona yaklaşılıyor. Dün ve bugün oynanan karşılaşmalar sonunda B ve C grubu karşılaşmaları tamamlandı. Özellikle B grubunda rövanş karşılaşmaları sonrasında GIGABYTE Marines, Fnatic ve Immortals aynı puanla grubu tamamlayınca Tiebreak maçları oynandı.

Oynanan Tiebreak karşılaşmaları sonunda ilk 4 karşılaşmasından mağlup ayrılan Fnatic, sonraki dört karşılaşmayı kazanarak adını Çeyrek Finaller'e yazdıran taraf oldu. Aynı grupta Longzhu Gaming tüm maçlarını kazanarak grubu lider tamamladı. Temsilcimiz 1907 Fenerbahçe'nin yer aldığı C grubunda ise Royal Never Give Up lider olarak Çeyrek finallere yükselirken, Samsung Galaxy gruptan çıkan ikinci takım oldu.

Yarın ve ertesi gün oynanacak karşılaşmalarla birlikte A ve D grubundaki Çeyrek Finalistler ve turnuvaya veda eden takımlar belli olacak. Bakalım Son biletleri hangi takımlar alacak.

Worlds 2017 B ve C Grubu

Worlds 2017 B ve C Grubu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.