0
11 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

xPeke, Galibiyetle Döndü!

League of Legends'ın rekabetçi arenasında oldukça başarılı bir performans sergileyerek sezon başında takım işlerine daha çok vakit ayırması gerektiği için kendini yedek konumuna çeken ve yerine Unicorns of Love takımının orta koridor oyuncusu Tristan "PowerOfEvil" Schrage'i takıma kazandıran Enrique "xPeke" Cedeño Martínez bu sezonki ilk resmi karşılaşmasına çıktı.

PowerOfEvil'ın yaşadığı hastalık sonrasında aktif kadroya dahil olan xPeke karşılaşma öncesinde, takımla sadece bir, iki karşılaşma antrenman yapabildiğini ve sezon başından beri sadece dereceli sıralamalarda oynadığı oyunlarla kısıtlı olduğunu belirten xPeke, Unicorns of Love karşısında Corki seçimiyle birlikte oldukça başarılı bir performans sergiledi.

5.5 KDA oranı ile birlikte yeteneğinden hiçbir şey kaybetmediğini gösteren xPeke, takımıyla birlikte galibiyete ulaştı. xPeke bakalım bugün yapılacak Roccat karşılaşmasında sergileyeceği performans ile Origen'in sezon başından beridir sürdürdüğü bir galibiyet bir yenilgi serisini bozabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Enrique "xPeke" Cedeño Martínez

Enrique "xPeke" Cedeño Martínez
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.