0
10 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

xPeke, Tekrar Sahneye Çıkıyor!

Fnatic'te uzun yıllar forma giyen League of Legends'ın rekabetçi arenasında mücadele etmiş orta koridor Enrique “xPeke” Cedeño Martínez, kendi takımını kurma hayalleri nedeniyle Fnatic'ten ayrılıp Origen'in temellerini atmıştı.

Geçtiğimiz yıl Challanger Series'ten başladığı yolculuğunu Dünya Şampiyonası'nda yarı final görmeyi başaran oyuncu, bu sezon takım işlerine daha fazla odaklanması gerektiği için kendini yedek pozisyonuna almış ve geçen sezonun en büyük yükselişini gerçekleştiren Unicorns of Love orta koridor oyuncusu Tristan “PowerOfEvil” Schrage'yi kadrosuna katmıştı.

Ancak bu sezon Origen için pek olumlu geçmedi. Yedi hafta sonunda yedişer galibiyet ve mağlubiyet elde eden takım, ligde altıncı sırada yer alıyor. Kötü performans sonrasında takipçiler xPeke'nin vadiye geri dönmesini istedi uzunca bir süre. Bu hafta yapılan duyuru ile birlikte taraftarların beklediği durum gerçekleşiyor. Hastalandığı açıklanan PowerOfEvil'ın yerine bu hafta kadroda xPeke yer alacak.

Origen Avrupa LCS'in sekizinci haftasında Unicorns of Love  ve Roccat karşılaşmalarına çıkacak. Bakalım xPeke, taraftarların özlediği performansından kesitler sunabilecek mi?
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.