0
11 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

YellOwStaR, Yuvaya Döndü!

League of Legends'ın üçüncü sezonundan beridir Fnatic formasını giyen başarılı Fransız destek oyuncusu Bora "YellOwStaR" Kim, yarım sene süren Kuzey Amerika LCS macerasından sonra Fnatic'e geri dönüş yaptı.

Sezon başında kadro değişikliğine giden Fnatic ekibinden ayrılan ve Kuzey Amerika LCS'in köklü takımı Team SoloMid'e transfer olan başarılı oyuncu, istediği performansı sergileyemedi. Amerika'ya alışmakta sıkıntılar yaşayan oyuncu, sezon sona erdikten sonra takıma Avrupa'ya dönmek istediğini belirtti. Bu sebeple geçtiğimiz haftalarda destek rolü için seçmelere başlayan TSM, YellOwStaR'a da anlayışla yaklaşarak takımdan ayrılmasına izin verdi.

Fnatic ile birlikte iyi bir grafik çizen ve geçtiğimiz sene 2015 Worlds Championship'te Yarı Final'e kadar yükselmeyi başaran YellOwStaR, TSM'den tekrar Fnatic ekibine geri dönüş yaparak, performansında zirveye çıktığı ve evi, ailesi olarak gördüğü takıma da dönmüş oldu.

Sizce YellOwStaR, Fnatic'e dönmesiyle birlikte, eski performansına kavuşur mu? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.