0
16 Ekim 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

YellowStar’ın Yeni Adresi Belli Oldu!

League of Legensd arenasında uzun bir süre boyunca mücadele veren ve destek rolünde büyük başarılara imza atan Bora "YellowStar" Kim, geçen sene başında kariyerini sonlandırdığını açıklamış ve sonrasında da PSG eSports'un başına geçerek yönetici pozisyonunda kariyerine başlangıç yapmıştı.

PSG eSports'un başında geçen iki sezonluk tecrübesinde başarılı olamayan ve PSG eSports'un LCS'e çıkmasını sağlayamayan YellowStar, PSG eSports'un League of Legends arenasından çekilmesinden sonra takımla yollarını ayırmıştı. Bu gelişme sonrasında YellowStar'ın yeni adresi belli oldu. Fransa merkezli başka bir espor oluşumu olan Team LDLC.com, yaptığı resmi açıklama ile birlikte YellowStar'ı LoL şubesinin başına geçirdiğini duyurdu. Bu gelişme ile birlikte Team LDLC'nin League of Legends kadrosu da açıklanmış oldu. Kadro şu şekilde;

YellowStar'ın yeni adresi LDLC oldu.

YellowStar'ın yeni adresi LDLC oldu.

Jérémy ‘Eika’ Valdenaire – Orta Koridor.

Juš ‘Crownie’ Marušič – Nişancı.

Amaury ‘Moopz’ Minguerche – Destek.

Bor ‘Kektz’ Jeršan – Üst koridor.

Duncan ‘Skeanz’ Marquet – Orman.

Sofiane ‘Kirdos’ Arabtani – Koç.

Bora “YellOwStaR” Kim – Başkan.

Léo ‘Lounet’ Maurice – Menajer.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.