0
23 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Yükselme Ligi Heyecanı Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Önümüzdeki sezon Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer almak için mücadele veren takımların yer aldığı Yükselme Ligi'nde bugün oynanacak olan Yarı Final karşılaşmaları ile birlikte heyecan kaldığı yerden devam edecek.

Bugün ilk olarak Number One Esports ile SuperMassive TNG takımları karşı karşıya gelecek. Diğer Yarı Final eşleşmesi de Victorious Ace ile Team Orora arasında gerçekleştirilecek. Üç maçlık seri üzerinden karşılaşacak olan takımlardan galip gelen taraflar, adlarını Final'e yazdıracak.

Eşleşmeleri kaybeden takımlar yarın saat 12.00'da üçüncülük karşılaşmasına çıkacak. Eşleşmelerden galip ayrılıp Final'e kalmayı başaran takımlar ise Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne doğrudan katılabilmek adına 17.00'da karşı karşıya gelecek.

Şampiyon takım ligden düşen Beşiktaş.OHM'nin yerine doğrudan Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne yükselirken, ikinci takım ise Çilekler ile Yükselme Serileri karşılaşmasına çıkacak. Üçüncülük maçının galibi de Team Turquality ile Yükselme Serileri karşılaşmalarına çıkacak.

Yükselme Ligi Yarı Finalistler

Yükselme Ligi Yarı Finalistler

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.