0
03 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Yükselme Ligi’nin İlk İki Yarı Finalisti Belli Oldu!

Dün başlayan Yükselme Ligi PlayOff karşılaşmalarında ilk iki Yarı Finalist belli oldu. Geçen sezonu Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde geçiren ve sonuncu olduğu içi ligden düşen Number One Esports, Çeyrek Final karşılaşmasında ModZ ekibi ile karşılaştı.

Karşılaşmadan 2-1'lik galibiyet ile ayrılmayı başaran Number One ekibi, adını Yarı Final'e yazdıran ilk takım oldu. Çeyrek Finaller'in ikinci eşleşmesinde ise geçen sezon Yükselme Ligi'ni ikinci sırada tamamlayan ancak Yükselme Serileri'nde Çilekler'e kaybeden Victorius Ace ekibi, Future Fighters ile mücadele etti. Bu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılan taraf 2-1'lik skorla Victorious Ace oldu ve adını Yarı Final'e yazdırmayı başardı.

Bugün Çeyrek Final aşamasının son iki maçı oynanacak ve diğer iki Yarı Finalist daha belli olacak.  Riot Türkiye'nin Twitch.tv kanalından yayınlanacak karşılaşma programı şu şekilde;

18.00 – Team Orora - SAW ESPORT.

21.00 – SuperMassive TNG - Team Cappadocia.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.