SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

[E3 2015] Hitman’in Yeni Oyunu Square Enix Konferansında Gösterildi

Hitman E3 2015

Square Enix E3 2015 konferansı dün Türkiye saatiyle 20:00’da gerçekleşti. Pek çok oyunun gösterildiği sunumda en çok dikkat çekenler arasında elbette yeni Hitman oyunu oldu. Hitman’ın yeni nesil ve PC’ye gelecek yeni oyunundan oynanış görüntüleriyle süslenmiş videosu oldukça ilgi çekici diyebiliriz.

8 Aralık 2015 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için geleceği duyurulan yeni nesil Hitman’in videosunda Ajan 47’nin her zamanki soğukkanlılığıyla işlerini nasıl hallettiğini görüyoruz. Gizlilik temasına sahip olan serinin yeni üyesinde işleri halletmenin bir kaç yolu bulunuyor… Videoda görebileceğiniz üzere Ajan 47 düşmanlarının yok etmek için önündeki seçenklerden istediğini seçebiliyor. Yeni nesil bir Hitman’e kim hayır diyebilir? Merakla bekliyoruz, iyi oyunlar.

Yeni Hitman oyununun Square Enix E3 2015 konferansında yayınlanan oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...