SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

E3 2015 PC Konferansına Microsoft Desteği

Oyun dünyasının en büyük şovu olan E3’e sayılı günler kaldı. Bildiğiniz üzere 16-18 Haziran 2015 tarihleri arasında ABD, Los Angeles’ta yapılacak bu yılki konferansta PC Gamer ve AMD ortaklığıyla ilk defa PC cephesi için özel bir sunum gerçekleştirilecek.

PC oyuncularının ilk defa unutulmadığı E3 2015’te Microsoft’un da PC özel konferansında yer alacağı açıklandı. Microsoft Xbox markasının başındaki isim Phil Spencer’ın katılacağı PC konferansı epey hareketli geçeceğe benziyor… Phil Spencer, PC konferasında Windows 10 işletim sistemi ve oyunlar hakkında bilgiler verecek. Windows 10’un Temmuz 2015’ten itibaren beğenimize sunulacağını da hatırlatalım. Ayrıca PC konferansında Microsoft’un yanı sıra Blizzard, Square Enix, Paradox, CCP, AMD ve Bohemia gibi firmalar yer alacak. Bu seneki E3 en güzel şovlardan biri olabilir, sabırsızlıkla bekliyoruz!

pc games e3 2015

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...