SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

E3 2015’te Büyük Bir Xbox One Güncellemesi Duyurulacak

Xbox One

Xbox One için her ay getirilen güncellemeler için yeni bir açıklama yapıldı. Haziran ayında yapılacak olan güncellemeleri, Xbox One’ın güncellemeleri test eden ekip Preview’e güncellemelerin Xbox One’a getirileceği bildirildi.

Belirtilenlere göre gelecek olan Haziran ayı güncellemesi, büyük değişiklikler ve yenilikler içermiyor. Preview’in bu durum için endişesi için Microsoft’tan bir açıklama yapıldı. Microsoft’un program müdürü Emily Hanson, Preview üyelerine özel olan forumda Xbox One sistemi için E3’te büyük bir duyurunun yapılacağnı açıkladı.

Hanson, Preview ekibine Haziran’da gelecek olan yamanın hafif olduğu için endişe etmemeleri gerektiğini, E3 2015’te çok daha büyük bir güncellemenin duyurusunu paylaşacağını belirtti. Sizce bu büyük açıklama ne olabilir? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Xbox
Xbox One
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.