SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

[E3 2016] Yeni Spider-Man Oyunu Duyuruldu!

Spider-Man

Sony’nin Marvel’la yaptığı anlaşma neticesinde sinematik evrende Marvel Studios’a geçiş yapan ama yayın haklarının hala Sony’e ait olduğu Spider-Man için yeni bir oyun duyurusu gerçekleştirildi. Yeniden işlenecek olan Spider-Man oyunu bu kez açık dünya oyunları ile isim yapmış olan Insomniac Games tarafından geliştirilecek.

Oldukça iddialı bir şekilde geliştirilen yeni yapım, bu zamana kadar çıkarılmış tüm Spider-Man oyunlarının en iyisi olacağı belirtiliyor. PS4’e özel olarak geliştirilecek olan oyun Spider-Man ve Peter Parker karakterlerinin birbiriyle sürekli çatışmasını içerek ve aslında maskenin altında kim olduğu ile ilgilenecek. Oyun açık dünya oyunu olacak.

Ayrıca oyun kesinlikle sinema evrenindeki hikayeden bağımsız olacak geliştirecek ve hatta Insomiac Games’in kendi Spider-Man evrenini oluşturmasına izin verilecek. İşte yapımın paylaşılan videosu sizlerle. İyi seyirler…

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.